Barista soya barista 1l Alpro [ODKRYCIE LISTOPADA 2020]

Przechadzamy się alejkami w Lidlu, które – jak informuje reklama – są szerokie, dzięki czemu gdzie jak gdzie, ale w Lidlu  koronawirusem się nie zarazimy.  Na lewo świeżo wypieczone pieczywo z gotowej zamrożonej mieszanki. Smakuje wszystkim dzieciom. Po dwóch dniach chlebek włoski zamienia się w kamień. Ale w tym sklepie znajdziemy też produkt, który smakuje wszystkim: Barista Soya 1l Alpro.

Napój sojowy bardzo dobrze się pieni, wyśmienicie smakuje zarówno z kawą, jak i z herbatą zielona matcha. A skład? Chcielibyśmy spuścić nad nim zasłonę milczenia, ale obowiązek rzetelności nakazuje go przedstawić.

Napój sojowy do kawy 1l Alpro

Składniki: baza sojowa [woda, odtłuszczone ziarno soi (8%)], fruktoza, regulatory kwasowości [fosforany potasu], wapń, aromaty, stabilizatory [karagen, guma gellan, guma guar, guma ksantanowa], oleje i tłuszcze roślinne (słonecznikowy, shea), sól morska, witaminy (B2, B12, D2). Produkt bezglutenowy. Naturalnie nie zawiera laktozy.

Skład napoju sugeruje, że ma on być trochę sojowy, smaczny, nie rozwarstwiać się, a przede wszystkim – dobrze spieniać.  Cel uświęca środki:  Dobrze się spienia, smakuje, nie ma laktozy i składników pochodzenia zwierzęcego, ale cel został osiągnięty tylko przez mocno rozbudowany skład prostego w sumie produktu. Zaletą, przynajmniej w stosunku do mleka krowiego, jest brak laktozy oraz niska całkowita zawartość cukru.

Można stosować na gorąco lub na zimno – informuje producent.

Barista Soya 1l Alpro
Wartość odżywcza w 100ml
Wartość energetyczna (kcal) 33
Tłuszcz (g) 18
w tym tłuszcze nasycone (g) 0,3
Węglowodany (g) 1
w tym cukry (g) 1,0
Białko (g) 3
Sól (g) 0,1
Błonnik (g) 0,5

Cena w 2020 r. – 6,99 zł za 1l

Udostępnij →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *