Miód Manuka na refluks Opinie

Poniżej przedstawiamy Państwu opinie osób, które włączając do swojej diety Miód Manuka MGO™ złagodziły uciążliwości i dyskomfort związane z dolegliwościami żołądkowymi.
Zamieszczone poniżej listy są indywidualnymi opiniami naszych klientów i nie stanowią gwarancji uzyskania takich samych efektów w każdym przypadku. Prosimy pamiętać, że Miody Manuka MGO™ nie są lekiem.

    Witam.

    Chciałbym powiedzieć kilka słów na temat Miodu Manuka MGO 400+. Miałem poważne problemy żołądkowe. Przypadkowo znalazłem wiadomości o Miodzie Manuka MGO 400+ w internecie. Czytałem wypowiedzi osób, które miały podobne problemy układu pokarmowego. Byłem załamany moim stanem zdrowia. Nie mogłem normalnie funkcjonować. Problemy z brzuchem, zgaga, częste odbijanie w ciągu dnia. Lekarze mówili, że to stan dożywotny, więc muszę się z tym pogodzić. Dieta, dieta, raz jeszcze dieta. Przez miesiąc czasu schudłem 10 kg. Nie mając żadnego ratunku postanowiłem kupić miód, chociaż jest bardzo drogi. Po 2 tygodniach spożywania ustąpiły zgaga i problemy z brzuchem, zmniejszył się refluks. Niesamowite. Gdybym nie spróbował pewnie do dziś byłbym wrakiem człowieka. Teraz jem wszystko, czuję się o niebo lepiej. Naprawdę polecam.
    Waldek z Gniezna

    Około dwóch miesięcy temu kupiłem w Państwa firmie miód manuka MGO 400+ waga 0,5 kg. Trafiłem na ten produkt poszukując w internecie środka naturalnego, pozbawionego chemii i konserwantów na problemy żołądkowe. Ponieważ chorowałem na wrzody dwunastnicy i od lat borykam się z zespołem jelita drażliwego regularnie zażywam leki zobojętniające, rozkurczowe – helicid, duspatalin, controloc. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest też konieczność osłony śluzówki z tyt. okresowego zażywanie środków przeciwbólowych i p.zapalnych z uwagi na silne dolegliwości kręgosłupa pomimo regularnych zabiegów rehabilitacyjnych. Miód jadłem trzy razy dziennie po jednej łyżeczce przed posiłkami głównymi. Muszę przyznać, że efekty są odczuwalne, a mianowicie:

        zmniejszyły się odbijania żołądkowe
        po zjedzeniu posiłku nie czuję pełności w żołądku
        zmniejszyło się uczucie ssania w żołądku
        wyciszyło się częściowo jelito
        zmniejszyły się wzdęcia
        ograniczyłem zażywanie duspatalinu i środków zobojętniających
        odczuwam poprawę kondycji

    Pomimo dość wysokiej ceny miodu zasadna jest chyba jednak sekwencyjna powtarzalność jego spożywania.

    Łączę pozdrowienia i życzę zdrowia,
    Jacek

Źródło: miodymanuka.pl

Udostępnij →

One Comment on “Miód Manuka na refluks Opinie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *